Napisz teraz: veto@vetoitd.pl

Veto

Firma VETO powstała w październiku 2010 roku, z inicjatywy byłego inspektora transportu drogowego. Celem jakim wówczas się kierowaliśmy było opracowanie  kompleksowej oferty ukierunkowanej na poprawę jakości usług transportowych świadczonych przez przewoźników oraz ochronę podmiotów realizujących przewozy drogowe przed nieprawidłowościami wynikającymi z niewłaściwego stosowania prawa przez służby kontrolne. 

dokumenty niezbędne podczas kontroli drogowej - doradztwo transportowe Veto

Bardzo szybko okazało się, że inicjatywa była słuszna. Do tej pory zdołaliśmy pomóc w ponad 400 postępowaniach prowadzonych przez ITD, Służbę celną, Policję lub Straż Graniczną. Trafiają do nas zarówno ci, którzy mają kłopoty w związku z przeprowadzonymi kontrolami lub ci, którzy zdając sobie sprawę ze specyfiki branży transportowej, kłopotów chcą uniknąć. Staramy się aby nasza oferta była każdorazowo dostosowana do potrzeb klienta z uwzględnieniem specyfiki realizowanych przewozów.

Znaczna część problemów z jakimi zgłaszają się klienci wynika z braku wiedzy na temat aktualnie obowiązujących przepisów albo błędnego ich interpretowania. Firmom takim oferujemy specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla kierowców i kadry zarządzającej transportem, prowadzone przez osoby posiadające długoletnie doświadczenie i praktykę z zakresu przepisów regulujących przewozy drogowe. 

Kontakt

ul. Jarosława Dąbrowskiego 219
93-231 Łódź
Tel. kom: +48 603 536 515